İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Threads Takipçi Hilesi 2023, Şifresiz, Ücretsiz

Threads Takipçi Hilesi : İnsanların Threads isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları bir hile türüdür.

İnsanlar, takipçi sistemi bulunan bir sosyal medya ortamında yer aldıklarında pek doğal olarak takipçi sayılarını da artırmak adına mücadele vermektedir. Kimi kullanıcılar organik takipçi kasmak adına çaba gösterirken kimileri de hile tarzı veya takipçi paketi satın almak gibi yöntemlere başvurmaktadır. İşte bu makalemizde sizlere 5 Temmuz 2023 tarihinde kullanıma sunulan ve dünya çapında epeyce kullanıcı edinmiş olan Threads isimli platformdaki takipçi hilesine yönelik olabildiğince detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız. Hazırsanız başlayalım?

Uyarı : Bu makalede hilenin kendisi bulunmamaktadır. Bu makale sadece hile hakkında genel bilgiler içeren bir yazı niteliğindedir.

Threads Takipçi Hilesi 2023

Threads Takipçi Hilesi

Threads Takipçi Hilesi 2023 : İnsanların Threads isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları 2023 ibareli bir hile türüdür.

Threads uygulaması, ABD merkezli Facebook ve Instagram isimli uygulamaların sahibi Meta tarafından 5 Temmuz 2023 tarihinde kullanıma sunulmuş olan bir sosyal medya platformudur. Kullanıma açıldığından bu yana dünya genelinde hızlı bir biçimde epeyce takipçi toplayan bu uygulama belirli ölçekte Twitter’a rakip olmuştur. Birçok insan doğrudan uygulamaya geçip, kullanmaya başlamıştır. Hal böyle olunca kullanıcılar, pek doğal olarak takipçi sayılarını artırmak adına mücadele etmeye başladılar.

Bazı sosyal medya fenomenleri pek doğal olarak Threads’e geçince orada da birçok takipçi edinebildiler. Ancak takipçi sayısı hali hazırda az sayıda olan kullanıcılar ise mücadele vermek durumunda kaldılar. Bu durumdan ötürü de diğer sosyal medya uygulamalarında da olduğu gibi takipçi hilesi adı altında bir dizi yöntemler ileri sürülmeye başladı. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli detay ise hile kavramı ile neyin kastedildiğidir. Kimi kullanıcılar hile kavramını duyunca pek doğal olarak bir program veya yazılım ile insanların hesaplarını ele geçirmek yada ilgili platformun sistemine sızarak en nihayetinde takipçi elde etmek olarak düşünüyorlar. Çoğu insanın aklına da ilk olarak bu yöntem gelmektedir. Kimi kullanıcılar da hile kavramını şuan internet ortamında çoğunlukla kullanıldığı şekliyle anlamaktadır. İnternet ortamında yer alan birçok yapılanma bu kavramı takipçi paketinden bahsederken kullanır ve bazı kişiler ise kelime oyunu yapar.

Yukarıda belirttiğimiz detaylar neticesinde şunu söyleyebiliriz ki; hile kavramı çoğunlukla normal anlamının dışında takipçi servisleri tarafından takipçi paketi sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Bu tür yöntemlere başvurup başvurmamak tamamen sizlere kalmış bir durumdur. Biz her zaman için organik takipçi kasmaktan yanayız.

Yine İzzet Altınöz isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Threads Takipçi Hilesi

Threads Takipçi Hilesi Şifresiz

Threads Takipçi Hilesi Şifresiz

Threads Takipçi Hilesi Şifresiz : İnsanların Threads isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla şifresiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Bazı yapılanmalar söz konusu hileyi yaptıklarını ileri sürerken, bu hileyi gerçekleştirmek için kullanıcı bilgilerinize ihtiyaç duymaktadırlar. Bu gibi bir durumda çoğunlukla sadece kullanıcı adınız istenmektedir. İlgili yapılanmalar kullanıcı adınızı aldıktan sonra bir miktar takipçi gönderimi sağlamaktadır. Bazı kötü niyetli yapılanmalar, sizden kullanıcı adınızın yanında şifrenizi de isteyebilmektedir. Bu gibi durumlarda karşıdaki kişi veya kişilerin asıl niyetlerini tam olarak bilemeyeceğimiz için asla şifrenizi paylaşmayınız.

Şifresiz hile biçiminden kastedilen şey yukarıda size genel hatlarıyla bilgilerini verdiğimiz bu yöntemdir. Tabi bazı yapılanmalar şifresiz biçimde yapmanın yanı sıra bazı görevler eşliğinde de size takipçi gönderimi yapabilmektedir. Örneğin ”Şu hesapları takip ettikten sonra…” veya ”Şu videoyu beğenip, yorum attıktan sonra…” gibi bazı basit görevler…

Threads Takipçi Hilesi Ücretsiz

Threads Takipçi Hilesi Ücretsiz

Threads Takipçi Hilesi Ücretsiz : İnsanların Threads isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla ücretsiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Bu hile türünün yapılma yöntemlerinden biri de ücretsiz olanıdır. Kısaca anlatmak gerekirse, bazı yapılanmalar reklam amaçlı bir miktar takipçiyi ücretsiz olarak gönderebilmektedir. Bazı yapılanmalar ise kar amacı gütmeden ücretsiz gönderim yapmaktadır.

Reklam amaçlı gönderim yapan yapılanmalar, daha sonrasında ellerinde bulundurdukları takipçi paketlerini sizlere sunmaktadırlar. Dilerseniz ilgili paketleri satın alarak da takipçi elde edebilirsiniz. Bu paketlerin fiyatları ise takipçi türüne, adetine ve hangi sosyal medya uygulamasında istediğinize göre değişkenlik gösterebilmektedir. Tabi zaman zaman indirim, promosyon, ödül tarzında bazı kampanya veya yarışmalar da söz konusu olabilir. (Bu konuda emin değiliz.)

Yine TakipAVM isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Threads Takipçi Hilesi

Şimdi gelelim bu konu hakkında sıkça sorulan sorulara;


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Makalemizin bu kısmında ise sizlere Threads Takipçi Hilesi hakkında sıkça sorulan soruları ve cevaplarını sunacağız.

Birçok kullanıcı pek doğal olarak ilgili sosyal medya platformunda özellikle takipçi konusunda yükselme yaşamak adına bazı araştırmalar yapabilmektedir. Bu araştırmalar neticesinde karşılaşmış oldukları şeylerden biri de takipçi hilesidir. Bu hile yöntemi ile ilgili detaylı bilgi edinmiş olmanız size, ne yapacağınıza dair karar verme sürecinde olabildiğince fayda sağlayacaktıır.

Threads Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hile yöntemi bir panel veya program aracılığıyla takipçi edinerek yapılmaktadır. Tabi bu yöntem dışında diğer kullanıcıların hesapların hacklemek veya Threads isimli platformun sistemine sızarak takipçi edinmek de hile yöntemi sayılabilir ancak ikinci bahsettiğimiz yöntem yasal anlamda sorun yaratabilir. Lütfen bu tür davranışlardan uzak durunuz.

Threads Takipçi Hilesi Programsız

Şayet elinizde bir panel veya program bulunmuyorsa, elinde bu tür bir şey bulunan kişi veya kişilerden takipçi satın alabilirsiniz. Bunun dışında programsız yapmak mümkün değildir. Hacklemek veya bir yazılım üretmek de en nihayetinde bir planlama veya tabiri caiz ise programlama anlamına gelebilir. Lütfen daha detaylı bir araştırma yapmış olmak için farklı kaynaklara da başvurunuz.

Threads Takipçi Hilesi Yasal Mı?

Eğer Threads sistemine sızmak veya kullanıcıları hacklemek gibi bir eylemden bahsediyorsanız bu yöntemi yapmak yasal değildir. Fakat takipçi paketi satın almak bu durumda farklıdır. Müşteri pozisyonunda olmanız suç sayılmayabilir. Daha fazla araştırma yapmadan bu yönde karar vermemeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Yine THE EMA isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Threads Takipçi Hilesi

Threads Takipçi Hilesi Güvenli Mi?

Bu hile yöntemini yaparken kullanıcı adınız dışında mail adresinizi veya şifreniz veriyorsanız güvenli değildir. Karşı taraftaki kişi veya kişilerin asıl niyetlerini hiçbir zaman bilemezsiniz. Bu yüzden ötürü kullanıcı adınız dışında hiçbir bilgiyi başkalarıyla paylaşmayınız.

Yukarıdaki bilgiye ek olarak takipçi sayınızın hızlı bir biçimde artması sonucunda Threads isimli platform, spam oluşturduğunuz gerekçesiyle hesabınızı kısıtlayabilir veya kapatabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Tabi ki de Threads’in daha önce bu tür bir yaptırım uygulayıp uygulamadığı hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bu konuyu araştırmanız yerinde olacaktır.

Threads Takipçi Hilesi Faydalı Mı?

Bu hile yönteminin size fayda sağlayıp sağlamayacağı konusunda kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Ancak yine de fayda konusunda şunlar söylenebilir;

 • Söz konusu platformda belirli bir takipçi sayısına ulaşmış olmak diğer kullanıcıların dikkatini çekebilir.
 • İnsanların sizi takip etmesi adına bir ihtimal fayda sağlayabilir.
 • Diğer kullanıcıların sizi fenomen sanması veya başka bir olumlu denebilecek türden yakıştırma yapması yine takipçi sayınızın artması bakımından fayda sağlayabilir.
 • Profiliniz kişisel bir hesap değil de ticari amaçla kullandığınız bir sayfa biçimindeyse şayet belirli bir takipçi sayısını elde etmiş olmanız da yine diğer kullanıcıları size çekebilir.

Listede yer alan hilenin faydaları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Threads Takipçi Hilesi Zararlı Mı?

Bu hile türünün zararları konusunda da tıpkı faydaları konusunda olduğu gibi sadece bazı varsayımlar da bulunabiliriz;

 • Diğer kullanıcıların sizin takipçi satın aldığınızı anlamaları halinde sizi takip etmemeleri pek muhtemeldir. (Tabi bahsi geçen kullanıcıların kişisel düşünceleri hakkında bir bilgimiz bulunmuyor sadece varsayım.)
 • İnsanlar, takipçi satın almanızı ”Fenomen olmaya çalışıyor!” şeklinde yorumlaması da hem dalga konusu olmanıza hem de insanların sizi takip etmemesine neden olabilir.
 • Profiliniz topluluk veya ticari amaçlı açıldıysa ve şayet takipçi satın aldığınız anlaşılırsa insanlar size güven duymak konusunda bazı problemler yaşayabilir.

Listede yer alan hilenin zararları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Yine BAY KIRO isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Threads Takipçi Hilesi

Threads Takipçi Hilesi Siteleri

Threads ve diğer sosyal medya ortamlarına dair hile konusunda açılmış olan birçok web site bulunmaktadır. Örneğin bizim yaptığımız gibi hileye dair bilgi içeren bir makale veya başkalarının yapmış olduğu gibi doğrudan hile ile ilgili üretimlerle karşılaşmanız pek doğaldır.

İnternet ortamında neredeyse günlük yaşamımıza dair hemen her konuda bilgi bulunmaktadır. İnsanlar, günlük yaşamları içerisinde karşılaştıkları bir olgu veya olay ile ilgili merak ettiği soruların cevabını sanal alemde rahatlıkla bulabilmektedir. (Neredeyse her konuda.)

Makalemiz içerisinde de bahsettiğimiz gibi bazı yapılanmalar bir web site açarak, söz konusu hileyi ücretli veya ücretsiz olarak yapabilmektedir. Bazı yapılanmalar ise herhangi bir amaçla açılmış olan web sitesinde bu tür konulara dair içerik paylaşabilmektedir. (Bizim gibi.)


Sonuç olarak söz konusu Threads Takipçi Hilesi hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda oluşturduğumuz makalemiz bu şekildedir. Bahsi geçen ve bu hileyi yapan veya takipçi paketi satmak gibi eylemler içerisinde olan kişi veya kişileri kötülemek gibi bir niyetimizin olmadığını bilmenizi isteriz. Biz bu konuda en doğru yöntemin organik takipçi kasmak olduğunu düşünmekteyiz. Söz konusu hile türünü veya benzeri bir durumu yapıp yapmamak sadece sizlerin kararına kalmış bir durumdur.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Dolap Takipçi Hilesi

Web sitemizde keyifli bir biçimde vakit geçirmeniz dileğiyle…

İlk yorum yapan siz olun

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir