İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Johnny Depp-Amber Heard Davası Belgeseli

Johnny Depp-Amber Heard davası belgeseli, dünya çapında birçok insanın bir şekilde duymuş olduğu ve bir aksilik olmaması halinde 16 Ağustos 2023 tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan belgeselin tanıtımı ile karşınızdayız. Hadi gelin hep birlikte belgesele dair detaylara bakalım.

Johnny Depp-Amber Heard davası belgeselini izlemek için Netflix’te üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Lütfen sadece yasal yollardan izleyiniz.

Johnny Depp-Amber Heard Davası Belgeseli

Johnny Depp-Amber Heard Davası Belgeseli

Belgeselin yönetmen koltuğunda Emma Cooper oturuyor. Oyuncu kadrosu ise dünya çapında birçok insanın tanıdığı iki oyuncu Johnny Depp ve Amber Heard‘dan oluşuyor.

Belgeselin vizyon tarihi ise yukarıda da belirttiğimiz gibi 16 Ağustos 2023’tür. Netflix’te yayınlanacak olan bu belgesel, ilgili platform tarafından tür olarak adalet konulu diziler, belgesel dizileri, sosyal ve kültürel belgeseller şeklinde kategorilendirilmiş durumda.

Türkiye‘de belgeseller büyük bir ilgi görmektedir. Özellikle de bu şekilde ünlüler hakkında hazırlanmış olan belgeseller. Bakalım izlemeniz halinde neler düşüneceksiniz?

Davaya ilişkin görseller;

Johnny Depp-Amber Heard Davası Belgeseli Konusu

Bu belgesel, adından da anlaşılacağı üzere iki ünlü oyuncu Johnny Depp ve Amber Heard arasındaki davayı konu edinmekte. İnternet ortamından yaptığımız araştırma neticesinde belgeselin konusu ile ilgili ise şu bilgiye ulaşmış bulunmaktayız;

Her iki oyuncunun da ifadelerini ilk kez yan yana gösteriyor. Belgesel, Hollywood’u sarsan davayı ve bu davanın internet ortamındaki yansımalarını mercek altına almaktadır.

Yine paylaşacağımız fragmanı da izleyerek söz konusu belgesel hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Johnny Depp-Amber Heard Davası Belgeseli Fragman İzle

Johnny Depp-Amber Heard Davası Belgeseli Yorumlar

Johnny Depp-Amber Heard Davası Belgeseli

Belgeselin fragman videosu altına atılan yorumlar ise şu şekildedir; (Yorumlar otomatik çeviri sonrasında paylaşıldığı için bazı anlam kaymaları meydana gelmektedir.)

 • Kahretsin, yazarlar gerçekten grevde
 • Harika bir oyuncu kadrosu var. Bu bir hit olmalı
 • Bunun davayla ilgili bir dizi olduğunu düşünmüyorum, daha çok davaya verilen tepkiler ve toplumun böyle bir duruma nasıl tepki verdiği hakkında bir belgesel. Dünyanın böyle bir vakayla ilgili ham tepkileri ilk kez görebildiği yer burası.
 • Netflix bu noktada her şeyi bir belgeye veya şova dönüştürecek
 • Bununla ilgili temelde her şeyi zaten izledim… Netflix için yeterince büyük olacağını hissettim Denemeyi her gün izledim… Takıntılıydım
 • Denemeyi her gün izledim… TakıntılıydımNetflix, mahkemede adil ve kamuya açık bir yargılamadan geçen bir dava hakkında televizyondan yapılan duruşmalarla ilgili bir belgesel hazırlıyor. Konu kapandı, adalet yerini buldu, yani bu belgeselle daha neleri başarmayı amaçlıyorlar bilmiyorum.
 • Herkes adına konuşamam ama bu davayı takip ettim çünkü taciz edenler, zorbalar, kötü adamlar her zaman erkeklerdir ve bir kadının sonunda yalanlarından dolayı çağrıldığını ve herkesin ona sırt çevirdiğini görmek çok güzeldi. Kadınlar yalan söyleyebilir ve erkekler kurban olabilir
 • O duruşmanın her dakikasını canlı izledim ve o kabusu yeniden yaşamama yetecek kadar zaman geçmedi. Belki 10 yıl sonra…
 • Netflix’in bu konuda bir film yapması kesinlikle çılgınca. Bu arada kesinlikle izleyeceğim
 • Amberrrr’den Çok Doğal Oyunculuk,,, Negatif Rol için kesinlikle Oscar’ları ve diğer ödülleri hak ediyor
 • Umarım Kapanış Tartışması sırasında Kehribar Alarmını kesmemişlerdir, o an SAF ALTINDIR!!!
 • Komik olan şu ki, işteki itibarımı mahvetmeye çalışan biriyle konuşuyordum çünkü bu olaylar olurken o benden memnun değildi ve yalanlarına dikkat çekmem için bana destek olduğu için Depp’e tamamen teşekkür ediyorum.
 • Netflix’in bu belgeseli yapması an meselesiydi ve işte karşınızda!

Belgesele dair internet ortamından birçok yorum bulmak mümkün. Lütfen sizler de düşüncelerinizi aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz. (Teşekkürler.)

Dünya genelinde tanınan ve sevilen iki oyuncu arasında geçen davaya dair hazırlanmış olan bu belgeseli izlemeniz halinde bilgi edinebilmeniz dileğiyle iyi seyirler.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Heatwave Filmi

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

İlk yorum yapan siz olun

  Bir yanıt yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir