İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Instagram Takipçi Hilesi 2023, Şifresiz, Ücretsiz, Instagram 5000 Takipçi Hilesi, 1000 Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi : İnsanların Instagram isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları bir hile türüdür.

Dünya çapında birçok insanın kullandığı sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, birçok özelliği ile kullanıcıların sık sık kullandığı bir platform olmayı başarmış durumda. Takipçi sisteminin bulunduğu bu sosyal medya türünde pek doğal olarak insanlar takipçi kasabilmek adına deyim yerindeyse birbirleriyle yarışmaktadır. Kimi kullanıcılar organik takipçi kasmak adına mücadele ederken kimileri de takipçi hilesi yapmak veya takipçi paketi satın almak gibi yöntemlere başvurmaktadır. İşte bu makalemiz başlıktan da anlaşılacağı üzere takipçi hilesi ile ilgili ve sizlere bu hile türü hakkında olabildiğince detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Hadi gelin hep birlikte birçok kişinin takipçi sayısını artırmak amacıyla başvurduğu bu yöntemin detaylarına bakalım.

Uyarı : Bu makalede hilenin kendisi bulunmamaktadır. Bu makale sadece hile hakkında genel bilgiler içeren bir yazı niteliğindedir.

Instagram Takipçi Hilesi 2023

Instagram Takipçi Hilesi 2023

Instagram Takipçi Hilesi 2023 : İnsanların Instagram isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları 2023 ibareli bir hile türüdür.

2023 yılı içerisinde olmamızın da etkisiyle söz konusu takipçi hilesinin adına bulunduğumuz yıl da eklenmiş durumda. Önümüzdeki yıl hangi sayının ekleneceği malum. Kullanıcıların yukarıda da bahsettiğimiz üzere neredeyse birbirleriyle yarıştığı bir ortamda bu tür yöntemlerin türemiş olması pek doğaldır. Dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de şudur ki; takipçi hilesi kavramı ile aslında neyin kastedildiğidir. Kimi insanlar hile kavramını duyunca pek doğal olarak bir program veya yazılım aracılığıyla, diğer kullanıcıların hesaplarını hackleyerek veya Instagram isimli platforma sızarak, insanların sizi takip etmelerini sağlamak olarak düşünüyor. Haksız da değiller. Normalde hile denince ilk olarak akla gelen bu. Bir diğer akla gelen ise internet ortamından sıkça yapıldığı gibi hile kavramıyla aslında takipçi paketlerinden bahsediliyor olmasıdır.

Yukarıdaki bilgiler ışığında şunu söyleyebiliriz ki; bazı yapılanmalar bu kavramı kullanarak aslında bahsettikleri takipçi paketlerini satışa sunmaktadır. Bazı yapılanmalar da kar amacı gütmeden insanlara bir miktar takipçi göndermektedir. İşte 2023 yılında yaşıyor olmamızdan dolayı da söz konusu hile kavramı 2023 sayısıyla birlikte ifade edilmektedir. Tabi aşağıda da göreceğiniz üzere farklı kelimeler eşliğinde de sunulduğu olabiliyor.

Yine İzzet Altınöz isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi Şifresiz

Instagram Takipçi Hilesi Şifresiz

Instagram Takipçi Hilesi Şifresiz : İnsanların Instagram isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla şifresiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yapılanmaları söz konusu hileyi sunma biçimlerinden biri de şifresiz olarak yapmalarından kaynaklanmaktadır. (Bazı yapılanmalar herhangi bir sebepten ötürü hesabınızın şifresini isteyebilir. Bu gibi durumlarda asla paylaşmayınız.) (Tabi hesabınızın e-posta adresini de vermeyiniz.)

İlgili hileyi yaptırmak veya takipçi paketi satın almak gibi bir durumda karşı taraftaki kişi veya kişiler pek doğal olarak hesabınızın kullanıcı adını isteyeceklerdir. Malum hangi hesaba takipçi gönderileceğinin bilinmesi gerekiyor. Ardından ise şayet ücretsiz bir yöntem söz konusuyla ücretsiz olarak gönderirler ancak belirli bir fiyatı ödemeniz halinde göndereceklerini beyan ediyorlarsa ve dürüst kişilerse vermiş olduğunuz kullanıcı adına ilgili takipçiyi göndereceklerdir.

Durum çoğunlukla bu şekilde kullanıcı adınızın iletilmesi ve sürecin başlamasıyla gerçekleşmektedir. Bazı yapılanmalar farklı metotlara başvurabilir. Bu süreçte her ne gerekiyorsa dikkatlice düşünerek ve acele etmeden hareket etmek en doğru adım olacaktır.

Sosyal medya platformlarının yoğun bir biçimde kullanıldığı günümüzde kullanıcılar için birçok hizmetin sunulduğu bu tür yapılanmalar meydana gelmiştir. İnternet ortamından bahsi geçen yapılanmalara ulaşmak ve sunulan hizmetlerden faydalanabilmek pek mümkün.

Instagram Takipçi Hilesi Ücretsiz

Instagram Takipçi Hilesi Ücretsiz

Instagram Takipçi Hilesi Ücretsiz : İnsanların Instagram isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla ücretsiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Ücretsiz hile yöntemi de yine bir üst başlıkta bahsetmiş olduğumuz şifresiz yöntem gibi adından çokça bahsedilen ve insanlar tarafından internet ortamında sıkça aratılan türde bir yöntemdir. Pek doğal olarak bir şeyi edinmek isterken herkes gibi biz de ücretsiz bir biçimde elde etmek isteriz. Ya da en azından olabildiğince ucuza elde etmek adına dikkat ederiz.

Takipçi hilelerini bu şekilde ücretsiz olarak reklam amacıyla sunan bazı yapılanmalar mevcuttur. Bir miktar takipçiyi ellerinde bulunan panel veya program ile ücretsiz gönderdikten sonra yine ellerinde bulunan takipçi paketlerini satışa sunmaktadırlar. Bazı yapılanmalar da ücretsiz olarak (kar amacı gütmeden) yapabilmektedirler.

Ücretsiz bir biçimde takipçi edinmiş olmanın bazı faydaları olabilir. Örneğin daha önce hiç takipçi paketi satın almak gibi bir deneyiminiz olmadıysa mevcut süreci anlamak adına faydalıdır. Yine satın alacağınız takipçi türünün nasıl olduğunu öğrenebilmek adına ilk etapta bir miktar ücretsiz olarak edinmek faydalıdır diyebiliriz.

Instagram 5000 Takipçi Hilesi

Instagram 5000 Takipçi Hilesi

Instagram 5000 Takipçi Hilesi : İnsanların Instagram isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları 5000 adet ibareli bir hile türüdür.

Makalemizi boyunca bahsettiğimiz hile yönteminin internet ortamında isim olarak sunulduğu türlerinden biri de 5000 takipçi hilesidir. Rakam olarak bu şekilde sunulan hile içerisinde 5000 adet takipçiyi barındırdığı anlamına gelmektedir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz yapılanmalar, ziyaretçilerine sunmuş oldukları takipçi paketlerini belirli sayılar veya takipçi tiplerine göre ayrı ayrı kategorilendirmektedirler. Söz konusu paketin içeriğindeki takipçi tipi örneğin Türk takipçi, bot takipçi, gerçek takipçi şeklinde değiştikçe paketin satış fiyatı da değişmektedir. Yine takipçi sayısı 5000, 10000, 25000 gibi değiştikçe pek doğal olarak paketin satış fiyatı da değişmektedir. Tabi biz her şeyden önce bu gibi konularda organik takipçi kasmanın en doğru yöntem olduğunu düşünmekteyiz.

Instagram 1000 Takipçi Hilesi

Instagram 1000 Takipçi Hilesi

Instagram 1000 Takipçi Hilesi : İnsanların Instagram isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları 1000 adet ibareli bir hile türüdür.

Birçok sayı ile sunulan hile türleri veya bir diğer adıyla takipçi paketi olsa da genellikle aratılan rakamlar 1000 ve 5000 üzerine olmaktadır. (Bu durum değişkenlik gösterebilir. Bu sayılar şahsi düşüncelerimizdir.)

Kullanıcılar pek doğal olarak takipçi satın almadan önce aklında bir sayı belirlemektedir. Bu sayı bazen planlamaları doğrultusunda bazen de maddi imkanlar çerçevesinde olabilmektedir. Her ne kadar bazı takipçi paketlerinin fiyatı oldukça uygun olsa da bazı takipçi tipleri veya belirli bir sayının üzerindeki takipçi paketlerinin fiyatı yüksek olabilmektedir. (En azından bizim maddi imkanlarımıza göre yüksek. Tabi ki de sizin maddi durumunuz hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır.)

Tüm buraya kadar bahsetmiş olduğumuz detayların dışında gözümüzden kaçan veya hali hazırda bilmediğimiz birçok önemli nokta söz konusu olabilir. Bu yüzden farklı kaynaklara da başvurmak sizlerin çıkarına olacaktır.

Şimdi gelelim bu konu hakkında sıkça sorulan sorulara;


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Makalemizin bu kısmında ise sizlere Instagram Takipçi Hilesi hakkında sıkça sorulan soruları ve cevaplarını sunacağız.

Makalemiz içerisinde bahsettiğimiz gibi kullanıcılar, sosyal medya ortamlarına dair aklına takılan herhangi bir konuda araştırma yapma gereği duymaktadırlar. Bu gibi durumlarda bireyler, merak ettikleri konu ile ilgili çevrelerinde bilgi sahibi olan biri yoksa şayet internet ortamında bazı aratmalar yapabilmektedirler. İşte makalemizin bu kısmında aklınıza takılabilecek olan bazı sorulara olabildiğince detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Instagram Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hile yöntemi bir program veya panelin kullanımı sonucunda takipçi edinerek yapılmaktadır. Tabi bu yöntem dışında diğer kullanıcıların hesapların hacklemek veya Instagram isimli platformun sistemine sızarak takipçi edinmek de hile yöntemi sayılabilir ancak ikinci bahsettiğimiz yöntem yasal anlamda sorun yaratabilir. Lütfen bu tür davranışlardan uzak durunuz.

Instagram Takipçi Hilesi Programsız

Şayet elinizde bir program veya panel bulunmuyorsa, elinde bu tür bir şey bulunan kişi veya kişilerden takipçi satın alabilirsiniz. Bunun dışında bildiğimiz kadarıyla söz konusu hileyi programsız bir şekilde yapmak mümkün değildir. (Yine de doğru bir biçimde bilgi edinmiş olmak adına lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz.)

Yine Bonkör Hileci isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi Yasal Mı?

Eğer Instagram’ın sistemine sızmak veya diğer kullanıcıları hacklemek gibi bir eylemden bahsediyorsanız bu yöntemi yapmak yasal değildir. Fakat takipçi paketi satın almak bu durumdan farklıdır. Müşteri pozisyonunda olmanız suç sayılmayabilir. Daha fazla araştırma yapmadan bu yönde karar vermemeniz sizlerin çıkarına olacaktır.

Instagram Takipçi Hilesi Güvenli Mi?

Bu yöntemi yaparken veya takipçi paketi satın alırken kullanıcı adınız dışında mail adresinizi veya şifrenizi veriyorsanız güvenli değildir. Karşı taraftaki kişi veya kişilerin asıl niyetlerini hiçbir zaman bilemezsiniz. Bu yüzden ötürü de kullanıcı adınız dışında hiçbir bilgiyi başkalarıyla paylaşmayınız.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak takipçi sayınızın hızlı bir biçimde artması sonucunda Instagram isimli platform, spam oluşturduğunuz gerekçesiyle hesabınızı kısıtlayabilir veya kapatabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Tabi ki de Instagram’ın daha önce bu tür bir yaptırım uygulayıp uygulamadığı hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bu konuyu araştırmanız yerinde olacaktır.

Instagram Takipçi Hilesi Faydalı Mı?

Bu hile yönteminin size fayda sağlayıp sağlamayacağı konusunda kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Ancak yine de fayda konusunda şunlar söylenebilir;

 • Platformdaki diğer kullanıcılar, takipçi sayınızın fazla olduğunu görünce sizi takip etmek isteyebilir.
 • Fenomen olduğunuzun düşünülmesi diğer kullanıcıların sizi takip etmek istemelerine sebep olabilir.
 • Hesabınız kişisel bir profil değil de bir topluluk sayfası veya ticari bir sayfa biçimindeyse şayet takipçi sayınızın belirli bir sayının üzerinde olması diğer kullanıcıların sayfanızı takip etmek istemelerine sebep olabilir.

Listede yer alan hilenin faydaları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Instagram Takipçi Hilesi Zararlı Mı?

Bu hile türünün zararları konusunda da tıpkı faydaları konusunda olduğu gibi sadece bazı varsayımlarda bulunabiliriz;

 • Diğer kullanıcılar, takipçi satın aldığınızı anlarsa şayet sizi takip etmek istemeyebilir.
 • Fenomen olmaya çalıştığınız ve bu konuda fayda sağlayacağını düşünerek takipçi satın aldığınızı fark edenler sizinle dalga geçebilir veya takip etmek istemeyebilir.
 • Sayfanız için takipçi sayın aldığınızı fark eden kullanıcılar sayfanızı takip etmeyebilir.

Listede yer alan hilenin zararları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Yine Emrevia1 isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Instagram Takipçi Hilesi

Instagram Takipçi Hilesi Siteleri

Sanal ortamında hayatımızda yer alan hemen her konuda içeriğin bulunduğu web siteler açılmış bulunmaktadır. (Neredeyse hayatımızdaki her konuda.) Arama motorlarında aklınıza takılan herhangi bir şeye dair aratma yaptığınız zaman karşınıza çıkacak olan web siteleri ziyaret ederek, arayış içerisinde olduğunuz şeye dair kazanım elde edebilirsiniz. (Tabi aradığınız şeye dair bir içerik bulabilirseniz.)

Takipçi hilesi veya takipçi paketleri hakkında da yine günlük yaşamımızda yer alan birçok şey gibi internet ortamında bir şeyler bulmanız pek mümkün. Örneğin bizim web sitemiz bu konuda bilgi içeren bir makale yayınlamış bulunmaktadır. Başka web siteler de gerek hileyi yapmak konusunda veya gerekse yine bilgi içeren paylaşımlar yapabilmektedir. Google isimli arama motorunda konuya dair herhangi bir aratma yapmanız durumunda hile kavramı veya takipçi paketlerine yönelik birçok web site ile karşılaşmanız mümkündür.


Sonuç olarak Instagram Takipçi Hilesi hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda oluşturduğumuz makalemiz bu şekildedir. Bahsi geçen ve bu hileyi yapan veya takipçi paketi satmak gibi eylemler içerisinde olan kişi veya kişileri kötülemek gibi bir niyetimizin olmadığını bilmenizi isteriz. Biz bu konuda en doğru yöntemin organik takipçi kasmak olduğunu düşünmekteyiz. Söz konusu hile türünü veya benzeri bir durumu yapıp yapmamak sadece sizlerin kararına kalmış bir durumdur.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Facebook Takipçi Hilesi

Web sitemizde keyifli bir biçimde vakit geçirmeniz dileğiyle…

3 Yorum

 1. Ozan Ozan Ağustos 29, 2023

  Faydalı bir yazı olmuş teşekkürler

 2. Murat Cankoz Murat Cankoz Eylül 5, 2023

  Gayet ayrıntılı bir makale olmuş. Instagram’da takipçi kasmak gerçekten de çok işe yarayabiliyor. Nasıl kullandığınıza bağlı tabi.

 3. canan canan Eylül 6, 2023

  Instagra’ı ben de uzun süredir kullanıyorum ama bir türlü istediğim kadar takipçi kasamadım 🙁

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir