İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Facebook Takipçi Hilesi 2023, Şifresiz, Ücretsiz, 1000 Takipçi Hilesi, Facebook Sayfa Takipçi Hilesi

Facebook Takipçi Hilesi : İnsanların Facebook isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları bir hile türüdür.

Takipçi sisteminin olduğu her sosyal medya platformu, kullanıcıların takipçi kasma konusunda çaba göstermesine neden olmaktadır. İnsanlar, bu konuda birçok araştırma yaparak, bir şekilde takipçi kasmanın yolunu aramaktadır. Kimileri en doğru adım olan organik takipçi kasma yolunda ilerlerken kimileri de hile tarzında yöntemlerin veya takipçi paketi satın almanın peşinden gidiyor.

Yukarıda saydığımız hangi yöntemi seçerseniz seçin faydasını görmenizi dileriz. Bu makalemizde sizlere diğer birçok sosyal medya platformunda olduğu gibi Facebook’da da bazı kullanıcıların üzerine araştırma yaptığı takipçi hilesi hakkında olabildiğince detaylı bilgiler sunacağız. Hazırsanız başlayalım?

Uyarı : Bu makalede hilenin kendisi bulunmamaktadır. Bu makale sadece hile hakkında genel bilgiler içeren bir yazı niteliğindedir.

Facebook Takipçi Hilesi 2023

Facebook Takipçi Hilesi 2023

Facebook Takipçi Hilesi 2023 : İnsanların Facebook isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları 2023 ibareli bir hile türüdür.

Facebook isimli sosyal medya platformu 2004 yılında kuruldu ve günümüze kadar ki süreçte dünya genelinde birçok kullanıcının uğrak noktası olmayı başardı. Hal böyleyken doğal olarak kullanıcılar da takipçi sayısını artırabilmek adına bir dizi yöntemleri uygulamaya başladı.

Kimi kullanıcılar söz konusu platformda düzenli ve kaliteli içerikler üreterek, organik takipçi kasmaya çalışırken kimi kullanıcılar da hile türlerini kullanma veya takipçi paketi satın alma gibi yöntemlere başvurmaktadır.

Günümüzde birçok sosyal medya ortamı bulunsa da insanlar birden fazla platformu kullanmakta ve bu durumdan ötürü de platformlara yönelik özellikle ticari amaçlı yapılanmalar ortaya çıkmaktadır. Bahsi geçen bu yapılanmalar takipçi hilesi adı altında bir dizi eylemlerde bulunmaktadırlar. Kimi yapılanmalar reklam amaçlı bir miktar ücretsiz takipçi gönderdikten sonra ellerinden takipçi paketlerini sizlere sunmaktadır. Kimi yapılanmalar ise kar amacı gütmeden belirli düzeyde ücretsiz takipçi gönderimi sağlamaktadır.

En doğru adımın organik takipçi kasmak olduğunu düşünüyoruz. Ancak bu makalemizde sizlere söz konusu hile türüne dair olabildiğince detaylı bilgi vermeye çalışacağız.

Takipçi hilesi kavramını duyunca aklımıza başkalarının hesaplarını hacklemek veya Facebook’a sızmak ve en nihayetinde takipçi elde etmek gibi yöntemler gelse de internet ortamında çoğunlukla söz konusu kavram ile takipçi paketleri kastedilmektedir.

Yine THE EMA isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Facebook Takipçi Hilesi

Facebook Takipçi Hilesi Şifresiz

Facebook Takipçi Hilesi Şifresiz

Facebook Takipçi Hilesi Şifresiz : İnsanların Facebook isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla şifresiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Bir üst başlıkta bahsi geçen ve anlatmaya çalıştığımız hile türünü yaptığını ileri süren kişi veya kişiler, söz konusu hileyi yapabilmek adına sizden kullanıcı hesabınıza dair bazı bilgileri istemektedirler. Bu bilgiler çoğunlukla kullanıcı adınızla sınırlı kalsa da bazı kişiler, şifrenizi veya hesabınızın e-posta adresini isteyebilir. Bu gibi durumlarda kullanıcı adınızdan başka herhangi bir bilgiyi asla paylaşmayınız.

Şifresiz takipçi hilesinden kastedilen yukarıda bahsettiğimiz gibidir. Takipçi servislerinde de göreceğiniz üzere bir takipçi paketi satın almaya kalktığınızda pek doğal olarak hangi hesap için istiyorsanız o hesabın kullanıcı adını vermeniz gerekmektedir. Şifresiz denmesinin sebebi ise söz konusu hileyi yaparken şifre istememelerinden kaynaklanmaktadır.

Facebook Takipçi Hilesi Ücretsiz

Facebook Takipçi Hilesi Ücretsiz

Facebook Takipçi Hilesi Ücretsiz : İnsanların Facebook isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla ücretsiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Bir diğer hile yöntemi de ücretsiz biçimde yapılan halidir. Bahsi geçen kişi veya kişiler, reklam amaçlı bir miktar takipçi gönderimi sağladıktan sonra ellerinde bulundurdukları takipçi paketlerini satışa sunmaktadır. Bazı kişi veya kişiler ise herhangi bir ücret talep etmeden -kar amacı gütmeden- takipçi gönderimi sağlamaktadır.

Ücretsiz olarak takipçi edinmenizin aslında şu noktada faydası bulunmaktadır. Mevcut durumu anlamak adına küçük bir deneme yaptığınızı düşününüz. Böyle bir durumda elde ettiğiniz takipçilerin bot olup olmadığına kontrol edebilir veya faydalı olup olmadığını inceleyerek, herhangi bir paketi satın alıp almama konusunda daha rahat karar verebilirsiniz. Tabi ilgili servisin reklam amaçlı göndereceği takipçi ile paket içeriği farklı da olabilir. Bu konu hakkında kesin bir şey söylemek mümkün değil. İlgili hizmeti yerine getirecek olan yapılanmanın dürüstlüğü ile ilgili bir durum söz konusudur. (Amacımız ilgili yapılanmaları kötülemek değil. Satın almadan önce müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi edininiz.)

Facebook 1000 Takipçi Hilesi

Facebook 1000 Takipçi Hilesi

Facebook 1000 Takipçi Hilesi : İnsanların Facebook isimli sosyal medya platformunda takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları 1000 adet ibareli bir hile türüdür.

Makalemiz boyunca bahsetmiş olduğumuz yapılanmalarda bulunma ihtimali olan takipçi paketlerinden biri de 1000 adet olanıdır. Bu tür yapılanmalar, paketleri takipçi türüne ve sayısına göre kategorilendirmektedir. Paket türlerinden istediğinizi seçerek satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak 1000 rakamı alışkanlık haline getirdiğimiz ve günlük yaşamımızda da kullandığımız bir 4 basamaklı sayıdır. Bu tür takipçi sayısına bağlı bir paket oluştururken veya alırken de 1000, 5000, 10000 şeklinde rakamları kullanmamız da pek doğaldır.

Facebook Sayfa Takipçi Hilesi

Facebook Sayfa Takipçi Hilesi

Facebook Sayfa Takipçi Hilesi : İnsanların Facebook isimli sosyal medya platformundaki sayfalarının takipçi sayısını artırmak amacıyla yaptıkları bir hile türüdür.

Facebook isimli sosyal medya platformunda kişisel hesap açabildiğiniz gibi söz konusu hesabınıza ait sayfa-lar veya grup-lar da açabilmektesiniz. Örneğin hobilerinizle, işinizle veya filmlerle ilgili bir sayfa açtığınızı var sayalım. Söz konusu sayfanızın takipçi sayısının artmasını isteyebilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken genellikle ya sayfanızda düzenli ve kaliteli içerikler paylaşarak, insanların sayfanızı takip etmesini sağlamak yada takipçi paketi satın alarak takipçi sayınızı artırmak şeklinde olmaktadır. (Daha farklı bir dizi yöntem söz konusu olabilir. Bu konuda farklı kaynaklara da başvurarak araştırmaya devam etmeniz sizlerin çıkarına olacaktır.) (Bir diğer husus ise söz konusu takipçi hilesi gruplar için de yapılıyor mu bilmiyoruz. Lütfen bu konu hakkında merak ettiğiniz bir şey varsa farklı kaynaklara da başvurunuz.)

Şimdi gelelim bu konu hakkında sıkça sorulan sorulara;


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Makalemizin bu kısmında ise sizlere Facebook Takipçi Hilesi hakkında sıkça sorulan soruları ve cevaplarını sunacağız.

Birçok insan pek doğal olarak bir şey almak istediğince öncelikle o şeye dair araştırma yapmaktadır. Takipçi hilesini yapmak veya yaptırmak da buna dahildir. Tabi ki de takipçi paketi satın almak da öyle… Takipçi servisleri tarafından bize sunulan bu yönteme dair aklımıza takılan bazı soruların cevabını aramamız pek doğal bir harekettir. İşte tam da burada takipçi hilesine yönelik sıkça sorulan bazı soruları cevaplandıracağız. Hadi gelin hep birlikte bahsi geçen sorulara ve cevaplarına bakalım.

Facebook Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hile yöntemi bir panel veya program aracılığıyla takipçi edinerek yapılmaktadır. Tabi bu yöntem dışında diğer kullanıcıların hesapların hacklemek veya Facebook isimli platformun sistemine sızarak takipçi edinmek de hile yöntemi sayılabilir ancak ikinci bahsettiğimiz yöntem yasal anlamda sorun yaratabilir. Lütfen bu tür davranışlardan uzak durunuz.

Facebook Takipçi Hilesi Programsız

Şayet elinizde bir panel veya program bulunmuyorsa, elinde bu tür bir şey bulunan kişi veya kişilerden takipçi satın alabilirsiniz. Bunun dışında bu hileyi programsız yapmak mümkün değildir. Hacklemek veya bir yazılım üretmek de en nihayetinde bir planlama veya tabiri caiz ise programlama anlamına gelebilir. (Lütfen bu konuda farklı kaynaklara da başvurunuz.)

Yine Facebook Hileleri isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Facebook Takipçi Hilesi

Facebook Takipçi Hilesi Yasal Mı?

Eğer Facebook’un sistemine sızmak veya diğer kullanıcıları hacklemek gibi bir eylemden bahsediyorsanız bu yöntemi yapmak yasal değildir. Fakat takipçi paketi satın almak bu durumdan farklıdır. Müşteri pozisyonunda olmanız suç sayılmayabilir. Daha fazla araştırma yapmadan bu yönde karar vermemeniz sizlerin yararına olacaktır.

Facebook Takipçi Hilesi Güvenli Mi?

Bu hileyi yaparken veya takipçi paketi satın alırken kullanıcı adınız dışında mail adresinizi veya şifrenizi veriyorsanız güvenli değildir. Karşı taraftaki kişi veya kişilerin asıl niyetlerini hiçbir zaman bilemezsiniz. Bu yüzden ötürü de kullanıcı adınız dışında hiçbir bilgiyi başkalarıyla paylaşmayınız.

Yukarıdaki bilgilere ek olarak takipçi sayınızın hızlı bir biçimde artması sonucunda Facebook isimli platform, spam oluşturduğunuz gerekçesiyle hesabınızı kısıtlayabilir veya kapatabilir. Dikkatli olmanızda fayda var. Tabi ki de Facebook’un daha önce bu tür bir yaptırım uygulayıp uygulamadığı hakkında bir bilgimiz bulunmamaktadır. Bu konuyu araştırmanız yerinde olacaktır.

Facebook Takipçi Hilesi Faydalı Mı?

Bu hile yönteminin size fayda sağlayıp sağlamayacağı konusunda kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Ancak yine de fayda konusunda şunlar söylenebilir;

 • Diğer kullanıcılar, takipçi sayınızın yüksek olduğunu görünce sizi takip etmek isteyebilir.
 • Fenomen olduğunuzu düşünen insanları kendinize çekebilirsiniz. (Takipçi anlamında.)
 • Sayfanızın belirli bir takipçiye ulaşması diğer kullanıcıların dikkati çekebilir. (Takip etme isteğinin oluşması anlamında.)

Listede yer alan hilenin faydaları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Yine HAZAR AKDOĞAN isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Facebook Takipçi Hilesi

Facebook Takipçi Hilesi Zararlı Mı?

Bu hile türünün zararları konusunda da tıpkı faydaları konusunda olduğu gibi sadece bazı varsayımlarda bulunabiliriz;

 • Diğer kullanıcılar, takipçi satın aldığınızı anlarsa şayet sizi takip etmek istemeyebilir.
 • Fenomen olmaya çalıştığınız ve bu konuda fayda sağlayacağını düşünerek takipçi satın aldığınızı fark edenler sizinle dalga geçebilir veya takip etmek istemeyebilir.
 • Sayfanız için takipçi sayın aldığınızı fark eden kullanıcılar sayfanızı takip etmeyebilir.

Listede yer alan hilenin zararları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Facebook Takipçi Hilesi Siteleri

İnternet ortamında hayatımızda yer alan hemen her konuda içeriğin bulunduğu web siteler yer almaktadır. (Neredeyse hayatımızdaki her konuda.) Arama motorlarında aklınıza takılan şeye dair aratma yaptığınız zaman karşınıza çıkan web siteleri ziyaret ederek, arayış içerisinde olduğunuz şeye dair kazanım elde edebilirsiniz. (Tabi aradığınız şeye dair bir içerik bulabilirseniz.)

Takipçi hilesi veya takipçi paketleri hakkında da yine günlük yaşamımızda yer alan birçok şey gibi internet ortamında bir şeyler bulmanız pek mümkün. Örneğin bizim web sitemiz bu konuda bilgi içeren bir makale yayınlamış bulunmaktadır. Başka web siteler de gerek hileyi yapmak konusunda veya gerekse yine bilgi içeren paylaşımlar yapabilmektedir. Google isimli arama motorunda konuya dair herhangi bir aratma yapmanız durumunda hile kavramı veya takipçi paketlerine yönelik birçok web site ile karşılaşmanız mümkündür.


Sonuç olarak Facebook Takipçi Hilesi hakkında yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde elde ettiğimiz bilgiler doğrultusunda oluşturduğumuz makalemiz bu şekildedir. Bahsi geçen ve bu hileyi yapan veya takipçi paketi satmak gibi eylemler içerisinde olan kişi veya kişileri kötülemek gibi bir niyetimizin olmadığını bilmenizi isteriz. Biz bu konuda en doğru yöntemin organik takipçi kasmak olduğunu düşünmekteyiz. Söz konusu hile türünü veya benzeri bir durumu yapıp yapmamak sadece sizlerin kararına kalmış bir durumdur.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Threads Takipçi Hilesi

Web sitemizde keyifli bir biçimde vakit geçirmeniz dileğiyle…

3 Yorum

 1. Lale Can Lale Can Ekim 30, 2023

  Facebook’u yıllardır kullanıyorum verdiğiniz detaylı bilgiler için teşekkürler

 2. Derya Cangöz Derya Cangöz Kasım 13, 2023

  Facebook’u yıllardır kullanan biriyim sosyal medya anlamında birçok işimi de görüyor.

 3. Lüleburgazlı Lüleburgazlı Kasım 22, 2023

  Çok uzun bir süre Facebook kullandım detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir