İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dolap Takipçi Hilesi 2023, Şifresiz, Ücretsiz

Dolap Takipçi Hilesi, insanların Dolap isimli uygulamada takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları bir hile türüdür.

Ülkemizde birçok insanın kullandığı ve 2. el kıyafetlerini satabildikleri bu uygulamaya yönelik pek doğal olarak kullanıcılar, birçok yönden araştırma yapma gereği duymaktadır. Kıyafet alırken veya satarken hangi yöntemleri uygulamanız halinde daha başarılı olabileceğinizi merak ediyor olabilirsiniz. Bu makalemiz de yine dolap uygulamasında takipçi kasmak isteyen insanların, takipçi hilesi adı altında yapmış oldukları araştırmalara cevap olabilmesi adına yazılmıştır.

Uyarı : Bu makalede hilenin kendisi bulunmamaktadır. Bu makale sadece hile hakkında genel bilgiler içeren bir yazı niteliğindedir.

Dolap Takipçi Hilesi 2023

Dolap Takipçi Hilesi 2023

Dolap Takipçi Hilesi 2023 : İnsanların Dolap isimli uygulamada takipçi sayılarını artırmak amacıyla yaptıkları 2023 ibareli bir hile türüdür.

Birçok kişi takipçi sistemi olan sosyal medya ortamlarında veya bu tür uygulamalarda doğal olarak takipçi sayısını artırmak adına bazı yöntemler denemektedir. Bu yöntemlerin birçoğu organik takipçi kasmak veya etkileşim elde etmek adına içerik üretmek yönünde olsa da bazı yöntemler de takipçi hilesi şeklinde olmaktadır.

Takipçi hileleri gerek Dolap uygulamasında ve gerekse birçok sosyal medya ortamından kullanılmaya çalışılan yöntemlerden biridir. Ancak tam da burada önemli olan takipçi hilesi kavramı ile aslında neyden bahsedildiğidir. Şayet kimileri hile kavramından pek doğal olarak ilgili uygulamayı hacklemek veya benzeri bir şekilde ele geçirerek, uygulama içerisindeki kullanıcıların kendisini takip etmesini sağlamak olarak düşünmektedir. Kimileri ise şuan internet ortamından birçok yerde de kullanıldığı biçimde anlamaktadır. Yani hile adı altında aslında takipçi paketi satmak şeklinde girişimler.

Yukarıda bahsettiğimiz bu iki yönteme dair makalemiz içerisinde olabildiğince detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Bir uygulama veya sosyal medya platformu, belirli bir popülerliğe ulaştığında bazı insanlar direkt olarak tabiri caiz ise hile hurda peşinde koşmaya çalışıyor. Bahsi geçen Dolap uygulamasında takipçilerinizin olması belirli noktada önemlidir. Ancak ilgili takipçi sayısını organik olarak artırmanız en doğrusudur.

Yine Ömer DmN isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Dolap Takipçi Hilesi

Dolap Takipçi Hilesi Şifresiz

Dolap Takipçi Hilesi Şifresiz

Dolap Takipçi Hilesi Şifresiz : İnsanların Dolap isimli uygulamada takipçi sayılarını artırmak amacıyla şifresiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Adı geçen bu hile türü şifresiz bir biçimde yukarıda da bahsetmiş olduğumuz takipçi paketi satışı şeklinde ilerlemektedir. Bazı takipçi servisleri, bir miktar ücretsiz takipçi göndererek satışa sunmuş oldukları paketlerin reklamlarını yapmaktadırlar. Bazı servisler veya kişiler ise kar amacı gütmeden ücretsiz olarak bir miktar gönderim yapmaktadır.

Bahsettiğimiz bu yapılanmalardan takipçi edineceğiniz sırada sizden sadece uygulama üyeliğinizin kullanıcı adını istemeleri bu hile yöntemine verilen addır. Yani söz konusu hileyi uygulamanız halinde kullanıcı şifrenizi paylaşmadan elde edebiliyorsunuz.

Birçok takipçi servisinde takipçi satın alırken sadece kullanıcı adınız istenmektedir. Şifre istemeleri halinde asla paylaşmayınız.

Dolap Takipçi Hilesi Ücretsiz

Dolap Takipçi Hilesi Ücretsiz

Dolap Takipçi Hilesi Ücretsiz : İnsanların Dolap isimli uygulamada takipçi sayılarını artırmak amacıyla ücretsiz olarak yaptıkları bir hile türüdür.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu hile türü, bazı servislerde veya yapılanmalarda gerek reklam amaçlı ve gerekse kar amacı gütmeden bir miktar takipçi göndermeyle ilgilidir. Sizden istemiş oldukları kullanıcı adınıza herhangi bir sebeple bir miktar takipçi gönderimi yapmaktadırlar.

Sosyal medya platformları veya bu tür uygulamalarda takipçi sayınızı artırmak adına bu tür eylemlere kalkışmanızı anlıyoruz. Ancak şahsi görüşümüz şu ki; her nerede olursa olsun her zaman için çaba göstererek organik takipçi kasmak en doğrusudur. Ancak bu konuda kararın sadece size ait olduğunun da bilincindeyiz. Adı geçen servisleri kötülemek gibi bir niyetimiz asla bulunmamaktadır.

Yine Dolap Hizmetleri isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Dolap Takipçi Hilesi

Şimdi gelelim bu konu hakkında sıkça sorulan sorulara;


Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Makalemizin bu kısmında Dolap Takipçi Hilesi ve diğer sosyal medya takipçi hileleri hakkında sıkça sorulan soruları cevaplandıracağız.

Kullanıcılar pek doğal olarak bu tür yöntemleri denemeden önce detaylıca araştırma yapıyor. Araştırmak da haklılar da. Örneğin nasıl yapıldığına dair veya faydalı yada zararlı olacak mı diye bir takım soruların cevaplarını arıyorlar.

Dolap Takipçi Hilesi Nasıl Yapılır?

Bu hile türü bir panel aracılığı ile hesabınıza takipçi gönderilerek yapılmaktadır. Söz konusu hileyi yaptığını ileri süren yapılanma sizden uygulamadaki üyeliğinizin kullanıcı adını istemektedir. Daha sonrasında ise şayet ücretsiz gönderim yapılacaksa doğrudan gönderim sağlanmaktadır. Fakat belirli bir ücret talebi söz konusu ise panele ilgili fiyatı yatırdıktan sonra kullanıcı adınızı ve takipçi miktarını yaparak gönderim sağlayabiliyorsunuz.

Makalemizin içerisinde de belirttiğimiz gibi bir organik takipçi kasmaktan yanayız.

Dolap Takipçi Hilesi Programsız

Bu hileyi programsız yapmak mümkün değildir. Elinizde bir panel veya program olması gerekmektedir. Bu yüzden bu programa sahip veya diğer adıyla panele sahip yapılanmalardan talep etmeniz gerekiyor. Tabi ki de size ellerinde bulundurdukları paneli vermeyeceklerdir ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi bir miktar takipçiyi belirli bir fiyattan satın alabilirsiniz.

Yine TakipAVM isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Dolap Takipçi Hilesi

Dolap Takipçi Hilesi Yasal Mı?

Bir takipçi servisinden takipçi satın almak normal bir şeydir. Herhangi bir sorun çıkacağını düşünmüyoruz fakat siz yine de başka kaynaklara da başvurunuz.

Yukarıdaki bilgiye ek olarak başkalarının hesaplarını ele geçirmek veya ilgili uygulamaya siber saldırı düzenlemek suç teşkil etmektedir. Bu tür bir davranıştan kesinlikle uzak durunuz.

Dolap Takipçi Hilesi Güvenli Mi?

Güvenlik konusunda şunlar söylenebilir;

Şayet takipçi hilesini edineceğiniz yapılanma sizden şifrenizi istiyorsa asla vermeyin. Karşı taraftaki kişilerin asıl niyetlerinin ne olduğunu bilemezsiniz. Bir diğer husus ise;

Dolap uygulaması, hızlı bir biçimde takipçi edinmiş olmanızı spam olarak nitelendirir mi bilmiyoruz. Bu tür durumlarda platformlar, genelde spam oluşturduğunu düşündüğü kullanıcıların hesaplarını kısıtlama, banlama vb. yaptırımlara başvurmaktadır. Söz konusu uygulamanın geçmişte bu tür bir yaptırım uygulayıp uygulamadığını bilmiyoruz. Araştırmanız sizlerin çıkarına olacaktır.

Yine MedyaMagaza isimli bir Youtube kanalından edindiğimiz ve gömme yöntemi ile sizlere bilgi vermek amacıyla paylaştığımız şu videoyu da izleyerek web dünyasında takipçi hilesi adı altında sunulan bazı yöntemler hakkında da bilgi edinebilirsiniz. (Söz konusu videoda anlatılanlar doğru veya yanlış olabilir bu konudaki adımları lütfen dikkatlice dinleyiniz. Kendileriyle herhangi bir ticari bağımız asla bulunmamaktadır.)

Dolap Takipçi Hilesi

Dolap Takipçi Hilesi Faydalı Mı?

Bu konuda kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Ancak yine de aşağıdaki maddeleri yazalım istiyoruz;

  • Her şeyden önce takipçi sistemi bulunan sosyal medya platformları veya bazı uygulamalarda pek doğal olarak takipçi sayınızın çoğu kişiden fazla olması dikkat çekicidir.
  • İnsanlar, takipçi sayınızın fazla olduğunu görünce sizi takip etmek isteyebilir.
  • Özellikle ticari amaçla açılmış olan bir hesabınız varsa pek doğal olarak belirli bir sayının üzerinde takipçiye sahip olmak diğer kullanıcıları size çekebilir.

Listede yer alan hilenin faydaları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Dolap Takipçi Hilesi Zararlı Mı?

Takipçi sayınızın fazla olmasının faydaları olacağı gibi zararları da olabilir. Tabi ki de burada bahsettiğimiz takipçi tipi gerçek olmayan takipçi. Bir ihtimal şu yönde zararları olabilir;

  • Diğer kullanıcılar mevcut takipçi sayınızın sahte (bot) takipçiden oluştuğunu fark ederse doğal olarak size güvenmezler.
  • Hesabınız kişisel değil de ticari amaçla açılmış bir profilse ve takipçi satın aldığınız anlaşılırsa kullanıcılar size güven duymazlar.
  • Ayrıca bu hilenin güvenli olup olmadığına dair soruya verdiğimiz cevapta da görüleceği üzere söz konusu uygulama spam oluşturmanız halinde bir dizi yaptırımlar uygulayabilir. (Bu durum kesin değildir. Lütfen araştırınız.)

Listede yer alan hilenin zararları ile ilgili yazılanlar sadece şahsi düşüncelerimizdir. Herhangi bir kesinlik ifadesi ile içermemektedir. Farklı bir düşünceniz varsa şayet lütfen aşağıdaki yorum kısmında belirtiniz.

Dolap Takipçi Hilesi Siteleri

Bu konuda birçok web site veya video içeriği bulunmaktadır. Bazı web siteler yukarıda da bahsettiğimiz gibi herhangi bir kar amacı gütmeden hareket ederken bazıları da belirli bir ücret karşılığında ilgili hizmeti vermektedir.

İnternet dünyası malumunuz hayatımızdaki hemen her konuya dair içerikle doludur. Günlük yaşamınızda aklınıza takılan ne varsa neredeyse tamamının cevabını internette bulabilirsiniz. Örneğin bu hile türüne dair yaptığınız araştırmalar sonucunda web sitemizi bulduğunuz gibi.

Amacımız söz konusu yapılanmaları kötülemek değil. Bu yüzden sadece yazmış olduğumuz bu makale ile araştırmanızı sonlandırmanızı istemeyiz. Lütfen farklı kaynaklara da başvurunuz. Ayrıca aşağıdaki yorum kısmında mutlaka düşüncelerinizi belirtiniz.


Sonuç olarak sizlere Dolap Takipçi Hilesi ile ilgili olabildiğince detaylı bir şekilde bilgi sunmaya çalıştığımız makalemiz bu şekilde. Söz konusu hile türüne dair daha birçok kaynak bulunmaktadır. Bahsi geçen diğer kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz.

Şu makalemizi de okumak isteyebilirsiniz. Twitter Takipçi Hilesi

Web sitemizde keyifli bir şekilde vakit geçirmeniz dileğiyle…

Bir yorum

  1. Mehtap Mehtap Ekim 16, 2023

    Dolap uygulamasını biliyorum evet ama bu uygulamada takipçi sayısı önemli mi bilmiyorum tabi ki yine de teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir