İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024, isimli makalemizde sizlere dünya genelinde birçok abonesi olan Disney Plus’ın üyelik fiyatlarının ne kadar olduğuna dair bilgi vereceğiz.

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024
Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Sizlerin de bildiği üzere video platformları dünya çapında birçok insan tarafından kullanılmaktadır. İnsanlar beğenileri doğrultusunda dizi ve filmleri izlemektedir. Hal böyleyken de pek doğal olarak söz konusu platformların aylık kullanım ücretlerinin ne kadar olduğuna dair internet ortamında aratmalar yapılmaktadır. İşte bu makalemizde sizlere Disney Plus abonelik ücretleri hakkında bilgiler vereceğiz. Hazırsanız başlayalım?

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Disney Plus dijital bir platformdur ve dünya çapında birçok abonesi bulunmaktadır. İçerisinde ise dizi, film, belgesel ve daha birçok yapım bulunmaktadır. Ortaya koymuş oldukları bu hizmetin karşılığında da pek doğal olarak belirli bir ücret talep etmektedirler. Bu tür platformların sayısının her geçen gün artıyor olması da ortaya ciddi bir rekabeti çıkarmaktadır. Bu rekabetin önemli unsurlarından biri de aylık kullanım ücretidir.

Disney Plus’ta şuan için sadece bir üyelik türü bulunmaktadır.

İşte makalemizin ana konusu olan Disney Plus üyelik ücretleri 2024;

 • Standart Üyelik: Aylık kullanım ücreti 134,99 Türk Lirası (Yıllık ödeme yapmak istemeniz halinde platform tarafından 2 aylık bir ücret indirimi yapılmaktadır. Yani 10 aylık kullanım ücreti ödeyerek toplamda 12 aylık hizmet alabilirsiniz. Bu durumda ise ödemeniz gereken tutar 1.349,90 Türk Lirası‘dır.)

Sizlere sunmuş olduğumuz bu listedeki üyelik türü veya fiyatı zamanla değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden lütfen farklı kaynaklara da başvurmayı ihmal etmeyiniz.

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024’te Değişir Mi?

Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024
Disney Plus Üyelik Ücretleri 2024

Bu konuda kesin bir şey söylemek maalesef mümkün değildir. Ancak mevcut enflasyon ve daha birçok sebepten ötürü hayatımızdaki her şeyin fiyatı artmaktadır. Güncel fiyatları merak etmeniz halinde Disney Plus’ın resmi web sitesini ziyaret etmeniz daha doğru bir adım olacaktır.

Sonuç olarak Disney Plus üyelik ücretleri 2024 hakkında hazırlamış olduğumuz makalemiz bu şekildedir. Lütfen makalemizdeki tüm bilgilerin zamanla güncelliğini yitirebileceğini unutmayınız.

Şu makalemize de göz atmak isteyebilirsiniz. Netflix Üyelik Ücretleri 2024

Tüm bilgiler internet ortamından edinilmiştir.

4 Yorum

 1. Remzi Su Remzi Su Şubat 10, 2024

  Netflix’e zam geldi buna gelmedi sanırım bakalım fiyat yükselecek mi?

 2. Soykan Soykan Şubat 10, 2024

  Disney’deki icerikler hakkında bilgisi olan var mı?

 3. Tan Yeri Tan Yeri Şubat 11, 2024

  Bilgi için teşekkürler

 4. Mehmet Can Mehmet Can Şubat 11, 2024

  Şuan Disney kullanmıyorum ancak bilgiler için teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir